TM3E476K020EBA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM3E476K020EBA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TM3476K020EEBA
Fitxak: TM3E476K020EBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
TM3E476K020EBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM3E476K020EBA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TM3476K020EEBA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42647 pcs Datuen fitxa TM3E476K020EBA.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea E Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm kapazitantzia 47µF