TM3D336M020EBA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM3D336M020EBA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TM3336M020DEBA
Fitxak: TM3D336M020EBA.pdf
  • Mezua
TM3D336M020EBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM3D336M020EBA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TM3336M020DEBA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56116 pcs Datuen fitxa TM3D336M020EBA.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm kapazitantzia 33µF