TM3D336K020EBA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM3D336K020EBA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TM3336K020DEBA
Fitxak: TM3D336K020EBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TM3D336K020EBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM3D336K020EBA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TM3336K020DEBA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63283 pcs Datuen fitxa TM3D336K020EBA.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm kapazitantzia 33µF