TM3C226M020EBA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM3C226M020EBA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TM3226M020CEBA
Fitxak: TM3C226M020EBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TM3C226M020EBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM3C226M020EBA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TM3226M020CEBA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108418 pcs Datuen fitxa TM3C226M020EBA.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.1 Ohm
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm kapazitantzia 22µF