TM3B685M020EBA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM3B685M020EBA
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TM3685M020BEBA
Fitxak: TM3B685M020EBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TM3B685M020EBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM3B685M020EBA fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TM3685M020BEBA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183972 pcs Datuen fitxa TM3B685M020EBA.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm kapazitantzia 6.8µF