T95R336M035CSSS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T95R336M035CSSS
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 35V 20% 2824
Fitxak: T95R336M035CSSS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
T95R336M035CSSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T95R336M035CSSS fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 33UF 35V 20% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 19126 pcs Datuen fitxa T95R336M035CSSS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Series TANTAMOUNT®, T95 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2824 (7260 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Fabrikatzailearen tamaina kodea R
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak High Reliability Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2824 (7260 Metric) 280 mOhm
kapazitantzia 33µF