T95R127K020CSSS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T95R127K020CSSS
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 120UF 20V 10% 2824
Fitxak: T95R127K020CSSS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
T95R127K020CSSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T95R127K020CSSS fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 120UF 20V 10% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 17377 pcs Datuen fitxa T95R127K020CSSS.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Series TANTAMOUNT®, T95 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2824 (7260 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Fabrikatzailearen tamaina kodea R
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak High Reliability Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 140 mOhm Deskribapen zehatza 120µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm
kapazitantzia 120µF