T95D336M025CSAS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T95D336M025CSAS
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Fitxak: T95D336M025CSAS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T95D336M025CSASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T95D336M025CSAS fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 25759 pcs Datuen fitxa T95D336M025CSAS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Series TANTAMOUNT®, T95 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak High Reliability Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 260 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 260 mOhm
kapazitantzia 33µF