ST5TP202
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST5TP202
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 2K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Fitxak: ST5TP202.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ST5TP202ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST5TP202 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TRIMMER 2K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3785 pcs Datuen fitxa ST5TP202.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.169" H (6.00mm x 4.30mm x 4.30mm)
Series ST5 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 2 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak ST-5TP202
ST5P202TR
Aktibitate kopurua 14 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment