ST4TA102
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST4TA102
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
Fitxak: ST4TA102.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ST4TA102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST4TA102 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6371 pcs Datuen fitxa ST4TA102.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Series ST4 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 1 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak RST4ETA102TR-ND
ST-4TA102
ST4A102TR
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 1 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment