RT100AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT100AS1001KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT100AS1001KB
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena POT 1K OHM 100W WIREWOUND LINEAR
Fitxak: RT100AS1001KB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 183 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 183 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
RT100AS1001KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT100AS1001KB fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena POT 1K OHM 100W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183 pcs Datuen fitxa RT100AS1001KB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza - Series RT100
biraketa 300° Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia (Ohms) 1k Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Beste izenak RTAS-1.0KB
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 100W Solder Lug
Bushing Thread - Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Round
Aktiboaren luzera 0.984" (25.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)