RT025AS1500KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS1500KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT025AS1500KB
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena POT 150 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Fitxak: RT025AS1500KB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RT025AS1500KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT025AS1500KB fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena POT 150 OHM 25W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1004 pcs Datuen fitxa RT025AS1500KB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza - Series RT25
biraketa 300° Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia (Ohms) 150 Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Beste izenak RTAS-150D
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 150 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
Bushing Thread M10 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Round
Aktiboaren luzera 0.866" (22.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)