PR02000202000JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR02000202000JR500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR02000202000JR500
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: PR02000202000JR500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
PR02000202000JR500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR02000202000JR500 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES 200 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1730506 pcs Datuen fitxa PR02000202000JR500.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Series PR02 Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)