PCNM2512K2R00FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCNM2512K2R00FST5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCNM2512K2R00FST5
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 6W 2512
Fitxak: PCNM2512K2R00FST5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PCNM2512K2R00FST5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCNM2512K2R00FST5 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 6W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32769 pcs Datuen fitxa PCNM2512K2R00FST5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Series PCNM Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak 764-1271-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.46mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±1% 6W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety Thin Film