PCAN0805K8R20FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCAN0805K8R20FST5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCAN0805K8R20FST5
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1W 0805
Fitxak: 1.PCAN0805K8R20FST5.pdf2.PCAN0805K8R20FST5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PCAN0805K8R20FST5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCAN0805K8R20FST5 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154017 pcs Datuen fitxa 1.PCAN0805K8R20FST5.pdf2.PCAN0805K8R20FST5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series PCAN Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 764-1235-2
PCAN0805K8R2FST5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.46mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film