PCAN0603K2R00FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCAN0603K2R00FST5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCAN0603K2R00FST5
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 1/2W 0603
Fitxak: 1.PCAN0603K2R00FST5.pdf2.PCAN0603K2R00FST5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PCAN0603K2R00FST5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCAN0603K2R00FST5 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 1/2W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185779 pcs Datuen fitxa 1.PCAN0603K2R00FST5.pdf2.PCAN0603K2R00FST5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Series PCAN Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 764-1244-2
PCAN0603K2R0FST5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.46mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film