OSOPTA2001AT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
OSOPTA2001AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSOPTA2001AT1
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 10 RES 2K OHM 20SSOP
Fitxak: OSOPTA2001AT1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
OSOPTA2001AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSOPTA2001AT1 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES ARRAY 10 RES 2K OHM 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38551 pcs Datuen fitxa OSOPTA2001AT1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Series OSOP Erresistentzia-ratioa-Drift ±5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.025% Erresistentzia (Ohms) 2k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak OSOPT-2KATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 10
Pin kopurua 20 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.068" (1.73mm) Deskribapen zehatza 2k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)