MKP385168125JC02W0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKP385168125JC02W0
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MKP385168125JC02W0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKP385168125JC02W0 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 450V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Series MKP385
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 385168125JC02W0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 680pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 680pF