MCU08050C1502DP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCU08050C1502DP500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCU08050C1502DP500
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 15K OHM 0.5% 1/5W 0805
Fitxak: MCU08050C1502DP500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MCU08050C1502DP500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCU08050C1502DP500 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES 15K OHM 0.5% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1561235 pcs Datuen fitxa MCU08050C1502DP500.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series MCU - Professional Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thin Film