MCS0402UD2801BE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402UD2801BE000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCS0402UD2801BE000
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.8K OHM 0.1% 1/10W 0402
Fitxak: MCS0402UD2801BE000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MCS0402UD2801BE000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCS0402UD2801BE000 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES 2.8K OHM 0.1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337125 pcs Datuen fitxa MCS0402UD2801BE000.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MC ATAU - Precision Erresistentzia 2.8 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.8 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film