MCS0402UD1210BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402UD1210BE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCS0402UD1210BE100
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 121 OHM 0.1% 1/10W 0402
Fitxak: MCS0402UD1210BE100.pdf
  • Mezua
MCS0402UD1210BE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCS0402UD1210BE100 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES 121 OHM 0.1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190021 pcs Datuen fitxa MCS0402UD1210BE100.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MC ATAU - Precision Erresistentzia 121 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 121 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film