MCS04020D1872BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS04020D1872BE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCS04020D1872BE100
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 18.7KOHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: MCS04020D1872BE100.pdf
  • Mezua
MCS04020D1872BE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCS04020D1872BE100 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES SMD 18.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 581623 pcs Datuen fitxa MCS04020D1872BE100.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCS - Precision Erresistentzia 18.7 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18.7 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Konposizio Thin Film