MBRB20100CT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBRB20100CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRB20100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Fitxak: MBRB20100CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MBRB20100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRB20100CT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2959 pcs Datuen fitxa MBRB20100CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series TMBS® Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak *MBRB20100CT
VS-MBRB20100CT
VS-MBRB20100CT-ND
VSMBRB20100CT
VSMBRB20100CT-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A Oinarriaren zati kopurua MBRB20100CT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRB16H60HE3_A/P
MBRB16H60HE3_A/P
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 60V 16A TO263AB
Stockean: 112012 pcs
Deskarga: MBRB16H60HE3_A/P.pdf
RFQ
MBRB20100CT-E3/4W
MBRB20100CT-E3/4W
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Stockean: 98303 pcs
Deskarga: MBRB20100CT-E3/4W.pdf
RFQ
MBRB16H60HE3/81
MBRB16H60HE3/81
Deskarga:
MBRB20100CT-13
MBRB20100CT-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Deskarga: MBRB20100CT-13.pdf
MBRB20100CT
MBRB20100CT
Deskarga: MBRB20100CT.pdf
MBRB20100CT-E3/8W
MBRB20100CT-E3/8W
Deskarga: MBRB20100CT-E3/8W.pdf
MBRB20100CT-M3/4W
MBRB20100CT-M3/4W
Deskarga: MBRB20100CT-M3/4W.pdf
MBRB20100CT-TP
MBRB20100CT-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Deskarga: MBRB20100CT-TP.pdf
MBRB20100CT-M3/8W
MBRB20100CT-M3/8W
Deskarga: MBRB20100CT-M3/8W.pdf
MBRB1840TR
MBRB1840TR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 18A D2PAK
Deskarga: MBRB1840TR.pdf
MBRB16H60HE3_A/I
MBRB16H60HE3_A/I
Deskarga: MBRB16H60HE3_A/I.pdf
MBRB20100CT
MBRB20100CT
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263