MBA02040C3003FC100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBA02040C3003FC100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBA02040C3003FC100
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 300K OHM 1% 0.4W AXIAL
Fitxak: MBA02040C3003FC100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
MBA02040C3003FC100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBA02040C3003FC100 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES 300K OHM 1% 0.4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1742860 pcs Datuen fitxa MBA02040C3003FC100.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Series MBA/SMA 0204 - Professional Erresistentzia 300 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak BC4441TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film