MAL210232103E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL210232103E3
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: MAL210232103E3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
MAL210232103E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL210232103E3 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1858 pcs Datuen fitxa MAL210232103E3.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.992" Dia (76.00mm)
Series 102 PHR-ST Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 13 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.398" (111.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 10000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose