MAL209010472E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL209010472E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL209010472E3
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Fitxak: 1.MAL209010472E3.pdf2.MAL209010472E3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MAL209010472E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL209010472E3 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14115 pcs Datuen fitxa 1.MAL209010472E3.pdf2.MAL209010472E3.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series 090 PUL-SI Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 4666PHBK Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 53 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 78 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 78 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF