K331M15X7RK53L2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K331M15X7RK53L2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: K331M15X7RK53L2
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: 1.K331M15X7RK53L2.pdf2.K331M15X7RK53L2.pdf
  • Mezua
K331M15X7RK53L2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia K331M15X7RK53L2 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2034712 pcs Datuen fitxa 1.K331M15X7RK53L2.pdf2.K331M15X7RK53L2.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Series Mono-Kap™ K
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.062" (1.58mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 330pF