ISOLATOR35125M61
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISOLATOR35125M61
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena ROUND STANDOFF M6 CERAMIC 125MM
Fitxak: ISOLATOR35125M61.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 286 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
ISOLATOR35125M61ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISOLATOR35125M61 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena ROUND STANDOFF M6 CERAMIC 125MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 286 pcs Datuen fitxa ISOLATOR35125M61.pdf
pisu - Mota Round Standoff
Gaika / unthreaded Threaded Series -
Torlojua, haria tamaina M6 ionikoa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Ceramic, Brass Insert
Luzera - Oro har 4.921" (125.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Generoa Female, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 1.378" (35.00mm) Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Round Standoff Threaded M6 Ceramic, Brass Insert 4.921" (125.00mm) Kolore -
Altuera Batzordearen artean 4.921" (125.00mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISOCON-6
ISOCON-6
fabrikatzaileak: B+B SmartWorx, Inc.
deskribapena: SIGNAL CONVERTER 12MM DC
Stockean: 4401 pcs
Deskarga: ISOCON-6.pdf
RFQ
ISOCON-3
ISOCON-3
deskribapena: SIGNAL CONVERTER 12MM AC
Stockean: 5756 pcs
Deskarga: ISOCON-3.pdf
RFQ
ISOLATED-USB-EK
ISOLATED-USB-EK
fabrikatzaileak: Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena: ISOLATED USB-UART EXPANSION BRD
Deskarga: ISOLATED-USB-EK.pdf
ISOPAC0203
ISOPAC0203
fabrikatzaileak: Semtech Corporation
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 15A
Stockean: 439 pcs
Deskarga: ISOPAC0203.pdf
ISOLATED-CAN-EK
ISOLATED-CAN-EK
deskribapena: ISOLATED CAN EXPANSION KIT
Deskarga: ISOLATED-CAN-EK.pdf
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 15A
Stockean: 514 pcs
Deskarga: ISOPAC0112.pdf
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 10A
Stockean: 547 pcs
ISOCON-6-LIM
ISOCON-6-LIM
deskribapena: SIGNAL CONVERT 4-20MA THERM RTD
Deskarga:
deskribapena: DIODE GEN PURP 150V 15A
Stockean: 732 pcs
ISOLATED-RS-EK
ISOLATED-RS-EK
deskribapena: ISOLATED RS232/485 EXPANSION BRD
Deskarga: ISOLATED-RS-EK.pdf
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 15A