HCK331MBCDF0KR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCK331MBCDF0KR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 3KV RADIAL
Fitxak: HCK331MBCDF0KR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
HCK331MBCDF0KRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCK331MBCDF0KR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 3KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302541 pcs Datuen fitxa HCK331MBCDF0KR.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series HCK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc kapazitantzia 330pF