GA0603Y331MBCAT31G
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GA0603Y331MBCAT31G
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Fitxak: GA0603Y331MBCAT31G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
GA0603Y331MBCAT31Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GA0603Y331MBCAT31G fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3141320 pcs Datuen fitxa GA0603Y331MBCAT31G.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.038" (0.97mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GA
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 330pF