D2TO020C7R500FRE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D2TO020C7R500FRE3
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.5 OHM 1% 20W TO263
Fitxak: D2TO020C7R500FRE3.pdf
  • Mezua
D2TO020C7R500FRE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D2TO020C7R500FRE3 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena RES SMD 7.5 OHM 1% 20W TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15251 pcs Datuen fitxa D2TO020C7R500FRE3.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D²Pak) Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Series D2TO20 Erresistentzia 7.5 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.189" (4.80mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.5 Ohms ±1% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film