CWR26MB106MBHC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR26MB106MBHC\PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Fitxak: CWR26MB106MBHC\PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CWR26MB106MBHC\PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR26MB106MBHC\PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3353 pcs Datuen fitxa CWR26MB106MBHC\PR.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2915 (7338 Metric) Beste izenak CWR26MB106MBHC\PR-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea H
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 10µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CWR26MB106MBHZ
CWR26MB106MBHZ
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Stockean: 2886 pcs
Deskarga: CWR26MB106MBHZ.pdf
RFQ
CWR26MB106MBHB\PR
CWR26MB106MBHB\PR
Stockean: 2887 pcs
Deskarga: CWR26MB106MBHB\PR.pdf
RFQ
CWR26MB106MBHC\HR
CWR26MB106MBHC\HR
Deskarga: CWR26MB106MBHC\HR.pdf
CWR26MB106MBHB\HR
CWR26MB106MBHB\HR
Deskarga: CWR26MB106MBHB\HR.pdf
CWR26MB106MBHZ\HR
CWR26MB106MBHZ\HR
Deskarga: CWR26MB106MBHZ\HR.pdf
CWR26MB106MBHC\TR
CWR26MB106MBHC\TR
Deskarga: CWR26MB106MBHC\TR.pdf
CWR26MB106MBHZ\TR
CWR26MB106MBHZ\TR
Deskarga: CWR26MB106MBHZ\TR.pdf
CWR26MB106MBHB\TR
CWR26MB106MBHB\TR
Deskarga: CWR26MB106MBHB\TR.pdf
CWR26MB106MBHC
CWR26MB106MBHC