CWR26MB106JBHA\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR26MB106JBHA\PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Fitxak: CWR26MB106JBHA\PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CWR26MB106JBHA\PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR26MB106JBHA\PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2053 pcs Datuen fitxa CWR26MB106JBHA\PR.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±5% Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2915 (7338 Metric) Beste izenak CWR26MB106JBHA\PR-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea H
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 10µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CWR26KK106MCGZ\HR
CWR26KK106MCGZ\HR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP TANT 10UF 20% 25V 2711