CWR26KB106MBGC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR26KB106MBGC
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Fitxak: CWR26KB106MBGC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
CWR26KB106MBGCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR26KB106MBGC fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3877 pcs Datuen fitxa CWR26KB106MBGC.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2711 (6728 Metric) Beste izenak CWR26KB106MBGC-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea G
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 350 mOhm Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm
kapazitantzia 10µF
Produktu erlazionatuak
CWR26KB106MBGZ\HR
CWR26KB106MBGZ\HR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Stockean: 4968 pcs
Deskarga: CWR26KB106MBGZ\HR.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGZ
CWR26KB106MBGZ
Stockean: 3401 pcs
Deskarga: CWR26KB106MBGZ.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGC\PR
CWR26KB106MBGC\PR
Deskarga: CWR26KB106MBGC\PR.pdf
CWR26KB106MBGZ\PR
CWR26KB106MBGZ\PR
Deskarga: CWR26KB106MBGZ\PR.pdf
CWR26KB106MBGB\PR
CWR26KB106MBGB\PR
Deskarga: CWR26KB106MBGB\PR.pdf
CWR26KB106MBGB
CWR26KB106MBGB
Deskarga: CWR26KB106MBGB.pdf
CWR26KB106MBGA\PR
CWR26KB106MBGA\PR
Deskarga: CWR26KB106MBGA\PR.pdf
CWR26KB106MBGC\TR
CWR26KB106MBGC\TR
Deskarga: CWR26KB106MBGC\TR.pdf
CWR26KB106MBGB\HR
CWR26KB106MBGB\HR
Deskarga: CWR26KB106MBGB\HR.pdf
CWR26KB106MBGB\TR
CWR26KB106MBGB\TR
Deskarga: CWR26KB106MBGB\TR.pdf
CWR26KB106MBGC\HR
CWR26KB106MBGC\HR