CWR26HC336KBFC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR26HC336KBFC\PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Fitxak: CWR26HC336KBFC\PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CWR26HC336KBFC\PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR26HC336KBFC\PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3840 pcs Datuen fitxa CWR26HC336KBFC\PR.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2214 (5634 Metric) Beste izenak CWR26HC336KBFC\PR-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea F
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CWR26HC336KBFB\PR
CWR26HC336KBFB\PR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Stockean: 3214 pcs
Deskarga: CWR26HC336KBFB\PR.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFC\TR
CWR26HC336KBFC\TR
Stockean: 3293 pcs
Deskarga: CWR26HC336KBFC\TR.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFB
CWR26HC336KBFB
Deskarga: CWR26HC336KBFB.pdf
CWR26HC336KBFC\HR
CWR26HC336KBFC\HR
Deskarga: CWR26HC336KBFC\HR.pdf
CWR26HC336KBFZ\HR
CWR26HC336KBFZ\HR
Deskarga: CWR26HC336KBFZ\HR.pdf
CWR26HC336KBFZ\TR
CWR26HC336KBFZ\TR
Deskarga: CWR26HC336KBFZ\TR.pdf
CWR26HC336KBFZ
CWR26HC336KBFZ
Deskarga: CWR26HC336KBFZ.pdf
CWR26HC336KBFZ\PR
CWR26HC336KBFZ\PR
Deskarga: CWR26HC336KBFZ\PR.pdf
CWR26HC336KBFC
CWR26HC336KBFC
Deskarga: CWR26HC336KBFC.pdf
CWR26HC336KBFB\TR
CWR26HC336KBFB\TR
Deskarga: CWR26HC336KBFB\TR.pdf
CWR26HC336KBFB\HR
CWR26HC336KBFB\HR