CWR06MC475KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06MC475KB/PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR06MC475KB/PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2711
Fitxak: CWR06MC475KB/PR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
CWR06MC475KB/PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR06MC475KB/PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2711 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2929 pcs Datuen fitxa CWR06MC475KB/PR.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2711 (6728 Metric) Beste izenak 1012-1050-1
1012-1050-1-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea G
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2711 (6728 Metric) 1.5 Ohm
kapazitantzia 4.7µF