CDR35BX474AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BX474AMZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR35BX474AMZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 50V 20% BX 1825
Fitxak: CDR35BX474AMZPAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CDR35BX474AMZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR35BX474AMZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 0.47UF 50V 20% BX 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 75917 pcs Datuen fitxa CDR35BX474AMZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak CDR35BX474AMZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose