CDR35BP113AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP113AFZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR35BP113AFZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.011UF 50V 1% BP 1825
Fitxak: CDR35BP113AFZMAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CDR35BP113AFZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR35BP113AFZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 0.011UF 50V 1% BP 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34614 pcs Datuen fitxa CDR35BP113AFZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak CDR35BP113AFZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 0.011µF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.011µF eskaerak General Purpose