CDR34BX124AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BX124AMZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR34BX124AMZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 50V 20% BX 1812
Fitxak: CDR34BX124AMZPAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CDR34BX124AMZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR34BX124AMZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 0.12UF 50V 20% BX 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 271090 pcs Datuen fitxa CDR34BX124AMZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak CDR34BX124AMZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 0.12µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.12µF eskaerak General Purpose