CDR34BP103AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP103AFZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR34BP103AFZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V 1% BP 1812
Fitxak: CDR34BP103AFZPAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CDR34BP103AFZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR34BP103AFZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 10000PF 50V 1% BP 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4922 pcs Datuen fitxa CDR34BP103AFZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak CDR34BP103AFZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose