CDR33BP332AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP332AFZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR33BP332AFZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 50V 1% BP 1210
Fitxak: CDR33BP332AFZPAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDR33BP332AFZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR33BP332AFZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 3300PF 50V 1% BP 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55376 pcs Datuen fitxa CDR33BP332AFZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak CDR33BP332AFZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 3300pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose