CDR32BX393AMZPAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BX393AMZPAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BX393AMZPAP
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.039UF 50V BX 1206
Fitxak: CDR32BX393AMZPAP.pdf
  • Mezua
CDR32BX393AMZPAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BX393AMZPAP fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 0.039UF 50V BX 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3529 pcs Datuen fitxa CDR32BX393AMZPAP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate P (0.1%)
Deskribapen zehatza 0.039µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.039µF