CDR32BX183AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BX183AMZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BX183AMZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 50V 20% BX 1206
Fitxak: CDR32BX183AMZPAT.pdf
  • Mezua
CDR32BX183AMZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BX183AMZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 0.018UF 50V 20% BX 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 311738 pcs Datuen fitxa CDR32BX183AMZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CDR32BX183AMZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 0.018µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.018µF eskaerak General Purpose