CDR32BP8R2BCZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP8R2BCZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP8R2BCZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.2PF 100V BP 1206
Fitxak: CDR32BP8R2BCZMAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDR32BP8R2BCZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP8R2BCZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 8.2PF 100V BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 220390 pcs Datuen fitxa CDR32BP8R2BCZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CDR32BP8R2BCZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 8.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 8.2pF eskaerak General Purpose