CDR32BP751BFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP751BFZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP751BFZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 100V 1% BP 1206
Fitxak: CDR32BP751BFZMAT.pdf
  • Mezua
CDR32BP751BFZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP751BFZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 750PF 100V 1% BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 111065 pcs Datuen fitxa CDR32BP751BFZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CDR32BP751BFZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 750pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 750pF eskaerak General Purpose