CDR32BP4R3BCZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP4R3BCZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP4R3BCZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.3PF 100V BP 1206
Fitxak: CDR32BP4R3BCZMAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDR32BP4R3BCZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP4R3BCZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 4.3PF 100V BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 224096 pcs Datuen fitxa CDR32BP4R3BCZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CDR32BP4R3BCZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 4.3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 4.3pF eskaerak General Purpose