CDR32BP331BKZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP331BKZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP331BKZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V 10% BP 1206
Fitxak: CDR32BP331BKZPAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CDR32BP331BKZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP331BKZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 100V 10% BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3152 pcs Datuen fitxa CDR32BP331BKZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak CDR32BP331BKZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose