CDR32BP122AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP122AFZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP122AFZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 50V BP 1206
Fitxak: CDR32BP122AFZMAT.pdf
  • Mezua
CDR32BP122AFZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP122AFZMAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 1200PF 50V BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6857 pcs Datuen fitxa CDR32BP122AFZMAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate M (1%)
Deskribapen zehatza 1200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1200pF