CDR31BP681AFWMAR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP681AFWMAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BP681AFWMAR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 50V BP 0805
Fitxak: CDR31BP681AFWMAR.pdf
  • Mezua
CDR31BP681AFWMARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BP681AFWMAR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 680PF 50V BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6610 pcs Datuen fitxa CDR31BP681AFWMAR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate M (1%)
Deskribapen zehatza 680pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 680pF