CDR31BP511AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP511AFZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BP511AFZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805
Fitxak: CDR31BP511AFZPAT.pdf
  • Mezua
CDR31BP511AFZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BP511AFZPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 106509 pcs Datuen fitxa CDR31BP511AFZPAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak CDR31BP511AFZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 510pF eskaerak General Purpose